dla domu

SZUKASZ ROZWIĄZANIA DLA SWOJEGO DOMU?

Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami!

Korzystanie ze stacji ładowania w swoim domu to najbardziej przystępny cenowo i wygodny sposób na zasilanie pojazdu elektrycznego. Dzięki własnej stacji ładowania masz gwarancję, że każdego dnia rozpoczniesz podróż z pełnym akumulatorem. Wybierając inteligentną stację ładowania do użytku domowego, przyspieszasz proces ładowania pojazdu nawet siedmiokrotnie, a jednocześnie zyskujesz możliwość zarządzania energią w sposób zrównoważony. Możesz ładować samochód, kiedy ceny energii są najniższe, a także integrować stację z ekologicznymi źródłami energii, takimi jak panele słoneczne, aby mieć pewność, że Twój pojazd jest zasilany ekologicznie.

Podczas rozważania wyboru stacji ładowania do użytku domowego, warto skupić uwagę na jej funkcjonalności, prostocie obsługi oraz przede wszystkim dostępności w określonym budżecie.

Webasto Pure

Prosta w obsłudze i niedroga stacja ładowania Webasto Pure II to znacznie lepsze rozwiązanie dla pojazdu niż użycie standardowego gniazdka elektrycznego. Dysponująca łączną mocą 22 KW oraz szeregiem zabezpieczeń 3-fazowa stacja pozwoli na komfortowe ładowanie jednego pojazdu na raz.
Stacja posiada zintegrowane kable Typ 2 o długości 4,5m lub 7m

Skontaktuj się z nami

specyfikacja

Dane techniczne
Regulowana moc Tak, podczas instalacji
Napięcie wejściowe 380 - 420 V
Częstotliwość nominalna 50 - 60 Hz
Napięcie wyjściowe 320 - 480 V
Moc Do 22kW
Ilość faz 1-3
Zabezpieczenia Wykrywanie upływu prądu stałego, kontrola temperatury, Wykrywanie nieprawidłowego uziemienia

ABB Terra Wallbox

Jakość i niezawodność

Stacja Terra AC wallbox to najwyższej jakości naścienna stacja prądu przemiennego dostępna na rynku. Oferuje wersje z gniazdem lub kablem Typ 2 o długości 5m. Stacja posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia zintegrowane we wnętrzu. Moc ładowania może być regulowana w zależności od potrzeb lub może się to odbywać całkowicie automatycznie w zależności od potrzeb za pomocą systemu DLM (Dynamiczne zarządzanie mocą).

Dzięki możliwościom łączności Wifi, protokołowi OCPP 1.6 oraz inteligentnym funkcjom, stacja Terra AC Wallbox zapewnia najwyższą wydajność ładowania zarówno teraz, jak i w przyszłości. Wygodny proces ładowania doskonale sprawdza się w domu i w codziennym użytkowaniu.

Skontaktuj się z nami

specyfikacja

Dane techniczne
Regulowana moc Tak (DLM)
Napięcie wejściowe 380 - 420 V
Częstotliwość nominalna 50 - 60 Hz
Napięcie wyjściowe 320 - 480 V
Moc Do 22kW
Ilość faz 1-3
Zabezpieczenia Nadprądowe, Przepięcie i spadek napięcia, Doziemienie, Ochrona przepięciowa, Monitorowanie ciągłości obwodu ochronnego

Ensto One Home

Stacja ładowania przeznaczona do domów jednorodzinnych o mocy ładowania, w zależności od modelu, od 3,6 kW (16 A) do 22kW (32A). Stacja posiada zintegrowany, 5-metrowy kabel ładowania z wtyczką typu 2. Prąd ładowania można łatwo regulować w zakresie 6A-16 / 32A za pomocą aplikacji mobilnej. Wallbox posiada funkcję dynamicznego zarządzania mocą. Stacja wyposażona jest w zabezpieczenie różnicoprądowe(6 mA ), a także, wyłącznik różnicowoprądowy ze zintegrowanym zabezpieczeniem nadprądowym (RCBO, 30 mA).

Skontaktuj się z nami

specyfikacja

Dane techniczne
Regulowana moc Tak (DLM)
Napięcie wejściowe 380 - 420 V
Częstotliwość nominalna 50 - 60 Hz
Napięcie wyjściowe 320 - 400 V
Moc Do 22kW
Ilość faz 1-3
Zabezpieczenia zintegrowane urządzenie różnicowoprądowe z członem nadmiarowoprądowym (RCBO) 30mA i 6mA